۰

پیگیری برای پرداخت بودجه ۱۰۰ میلیاردی اشتغال فراگیر

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶
اخبار تجارت :رئیس سازمان برنامه و بودجه از انجام پیگیری برای واریز هرچه سریعتر بودجه ۱۰۰ میلیاردی اشتغال فراگیر به حساب وزارت کار خبر داد.
پیگیری برای پرداخت بودجه ۱۰۰ میلیاردی اشتغال فراگیر
 به  گزارش اخبار تجارت به نقل از مهر محمدباقر نوبخت  درباره علت عدم پرداخت بودجه طرح اشتغال فراگیر، با گذشت چهار ماه از وعده مسئولان اظهار کرد: این بودجه به عنوان مرحله اول کل بودجه ۵۰۰ میلیارد تومانی اشتغال فراگیر همان زمان از طرف سازمان برنامه و بودجه به حساب خزانه تخصیص یافته است.

وی ادامه داد: البته پرداخت این بودجه به حساب وزارت کار باید پیگیری شود که این اقدام انجام خواهد شد.

 نیمه شهریور ماه امسال بود که نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشستی مشترک با  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران از تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان از مجموع بودجه ۵۰۰ میلیاردی اشتغال فراگیر خبر داد اما با وجود گذشت چهار ماه از این اظهارات نوبخت پیگیری های انجام شده از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عدم پرداخت این اعتبار برای اجرای برنامه‌های اشتغالی ذیل «برنامه اشتغال فراگیر» حکایت دارد.


در همین رابطه دیروز، عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و توسعه اشتغال وزیر کار در نشستی مطبوعاتی در پاسخ به سوالدرباره پرداخت اعتبار 100 میلیارد تومانی بودجه اشتغال فراگیر گفت: همچنان در این بخش محدودیت وجود دارد  هنوز اعتباری از این محل به حساب وزارت کار واریز نشده است.
کد مطلب: 4374
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *